Dom
Aspilusa V Max 1.9

Aspilusa V Max 1.9

Popularność odkurzaczy centralnych z roku na rok coraz bardziej rośnie i są one coraz częściej wykorzystywane przy budowie domów. Nie jest to zaskakujące, gdyż oferują one o wiele większy komfort użytkowania i możliwości niż odkurzacze tradycyjne. Brak potrzeby przenoszenia urządzenia czy też rozplątywania kabli to tylko kilka z wielu atutów, jakie przemawiają za odkurzaczami centralnymi. Na rynku można znaleźć wiele modeli, natomiast wart uwagi jest Aspilusa V Max 1.9.

Specyfikacja techniczna urządzenia

Produkt ten należy do grona odkurzaczy centralnych bezfiltrowych. Oznacza to, że urządzenie to nie ma zainstalowanego filtra, dzięki czemu zyskujemy na wygodzie oraz na zwiększonej mocy silnika, z racji tego, że przepływ powietrza nie jest ograniczony. Pozwala to na maksymalny komfort użytkowania bez potrzeby wymiany lub czyszczenia filtra, cichą pracę, a także dokładniejsze sprzątanie. Aspilusa V Max 1.9 posiada silnik o mocy 1900 W oraz turbinę o 3 stopniach pracy. Urządzenie to najlepiej sprawdzi się w domach o powierzchni do 200 metrów kwadratowych.

Aspilusa V Max 1.9

Gdzie kupić odkurzacz Aspilusa V Max 1.9?

Jeśli planujesz zakup odkurzacza centralnego do swojego domu, warto skorzystać z usług firmy specjalizującej się w tej branży. Ecomax to jeden z liderów na rynku odkurzaczy centralnych, posiadający w swojej ofercie wiele urządzeń oraz akcesoriów, w tym Aspilusa V Max 1.9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *