Akcesoria
Dlaczego warto wyposażyć się w Loctite 480?

Dlaczego warto wyposażyć się w Loctite 480?

Produkty stworzone z materiałów jak metal, guma czy magnez można spotkać na porządku dziennym. Jednakże są to powierzchnie, które wymagają odpowiedniego i równomiernego napięcia podczas klejenia, gdyż w przeciwnym wypadku możemy ryzykować jego osłabieniem i finalnym rozklejeniem, co może spowodować negatywne konsekwencje. Dlatego też ważne jest, aby posiadać klej, który pozwoli nam na uniknięcie ewentualnych zmartwień. Do takich produktów należy Loctite 480.

Loctite 480 – właściwości

Klej ten przeznaczony jest do trudnosklejalnych materiałów. Jest on oparty na cyjanoakrylanie, a jego czas wiązania mieści się w przedziale od 20 do 50 sekund. Dzięki temu nie musimy się martwić, o to, iż nie będziemy w stanie zapewnić złączenia powierzchni przez odpowiednią ilość czasu. Loctite 480 został wzmocniony kauczukiem, co przekłada się na jego większość elastyczność oraz wytrzymałość na wstrząsy i oddzieranie. Posiada on również wysoką odporność na wilgoć, co pozwala na korzystanie z niego nawet w ciężkich warunkach. Idealnie sprawdzi się do sklejania metali, metali z gumą, tworzyw sztucznych, czy elastometrów.

loctite 480

Gdzie kupić klej dobrej jakości?

Jeśli potrzebujesz klejów wysokiej jakości do codziennej pracy, bądź do użytku własnego koniecznie sprawdź ofertę sklepu Unitech Rzeszów. Jest to specjalista z zakresu klejów przemysłowych, uszczelniaczy czy też produktów przemysłu meblarskiego, a w jego ofercie można znaleźć również Loctite 480.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *