Budowa
Multicase Cargo – Duża ilość narzędzi w jednym miejscu

Multicase Cargo – Duża ilość narzędzi w jednym miejscu

Skrzynki na narzędzi z systemem Multicase Cargo zostały zaprojekowane z myślą o przechowywaniu dużej ilości narzędzi różnego typu. Skrzynka została wyposażona w praktyczne uchwyty oraz transparentne szuflady o różnych rozmiarach. Górna część została wyposażona w organizer. Skrzynka posiada blokadę przed wypadaniem szuflad. Dodatkowe otwory zapewniają szybki i łatwy montaż na ścianie.

Oferta skrzynek z systemem Multicase Cargo

Kistenberg to producent, który oferuje skrzynki z systemem Multicase Cargo w trzech dostępnych rozmiarach oraz 4 różnych wariantach w zależności od potrzeb klientów. Najmniejsza skrzynka zawiera 3 małe, 2 średnie oraz 1 dużą szufladę. Średni wariant został wyposażony w 9 małych szuflad. Kolejny system został wyposażony w 3 małe, 2 średnie oraz 2 duże szuflady. Największa skrzynka została wyposażona w 3 małe, 3 średnie oraz 4 duże szuflady.

multicase cargo

Ergonomia i funkcjonalność

Wszystkie produkty w tym również te z systemem Multicase Cargo cechują się ergonomią oraz funkcjonalnością. Zawarte w nich rozwiązania konstrukcyjne zapewniają najwyższe bezpieczeństwo jego użytkownikowi. Producent Kistenberg dba o środowisko naturalne ograniczając do minimum negatywny wpływ. Specjaliści Kistenberg dokładają wszelkich starań, aby produkty zadowoliły najbardziej wymagających klientów. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Kistenberg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *