Dekoracje
Ozdobne ramki na zdjęcia – niebanalny dodatek do wystroju

Ozdobne ramki na zdjęcia – niebanalny dodatek do wystroju

Podczas urządzania mieszkania czy domu zależy nam na tym, aby nasza aranżacja była dokładnie taka, jak sobie wymarzyliśmy. Wisienką na torcie całego procesu jest dobór dekoracji, których zadaniem jest podkreślenie stylu naszego wystroju, oraz nadanie mu personalnego charakteru. Nie bez powodu jednymi z najczęściej wybieranych dodatków są właśnie ozdobne ramki na zdjęcia. To doskonała okazja ku temu, aby uwiecznić niezapomniane chwile zamykając je w ramce, lub wyrazić siebie poprzez ciekawą grafikę. Jak zaaranżować ramki na zdjęcia we wnętrzu?

Gdzie możesz umieścić ozdobne ramki na zdjęcia?

Zanim kupisz ramki na zdjęcia zastanów się, w jakim pomieszczeniu oraz w jakim miejscu chcesz je ustawić. Ściana w salonie straszy pustką? Postaw na ozdobne ramki na zdjęcia, różniące się nieco od siebie designem. W ten sposób uzyskasz ciekawy kolaż, który będzie przyciągał wzrok. Jeśli natomiast chcesz ustawić ozdobne ramki na zdjęcia na komodzie czy szafce nocnej w sypialni, wybieraj mniejsze ramki, ze stabilną podpórką.

ozdobne ramki na zdjęcia

W jaki sposób dobrać ramki do wystroju?

W całym procesie niezwykle ważnym aspektem jest także design. Ozdobne ramki na zdjęcia są okazją do tego, żeby podkreślić styl twojej aranżacji. Przykładowo, do minimalistycznej sypialni sprawdzą się proste ramki, bez ornamentów dekoracyjnych. Jeśli natomiast w twoim salonie dominuje wystrój orientalny, wybierz ramki o designie nawiązującym np. do indyjskiej kultury. W przytulnych wnętrzach skandynawskich sprawdzą się ramki drewniane lub w jasnych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *