Dom
Gdzie szukać mieszkania w Krakowie? Nova Wiosenna

Gdzie szukać mieszkania w Krakowie? Nova Wiosenna

Kraków to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce, zaraz po Warszawie. Mieszkańcy cenią w Krakowie szczególnie szerokie możliwości rozwoju zawodowego i edukacji, a także bogatą ofertę kulturalną. Kraków też jest miastem o wiele spokojniejszym niż Warszawa, gdzie nie czuć aż takiego pędu codzienności. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się nad kupnem mieszkania właśnie tutaj. Jeśli też jesteś jedną z nich i marzy ci się mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum – czytaj dalej!

Luksus blisko natury

W Krakowie szczególnie atrakcyjną dzielnicą jest Wola Justowska. To spokojna, zielona okolica, zabudowana głównie domkami jednorodzinnymi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Wolski, Ogród Zoologiczny i dużo terenów zielonych, bogatych w trasy rowerowe i spacerowe. Właśnie w tej lokalizacji znajduje się Nova Wiosenna nowoczesne i kameralne osiedle. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru 16 domów jednorodzinnych, 16 apartamentów i 2 wolnostojące wille. To sprawia, że każdy może znaleźć idealne lokum dla siebie.

mieszkania nova wiosenna

Osiedle Nova Wiosenna od Wawel Service

Nova Wiosenna to inwestycja realizowana przez znanego krakowskiego dewelopera Wawel Service. Termin oddania osiedla do odbioru zaplanowany jest na IV kwartał 2023 roku. Na stronie internetowej dewelopera można zapoznać się z precyzyjną wizualizacją w widoku 360 stopni. Znajdują się tam również wszystkie szczegóły dotyczące samej inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *