Dom
Jakie zmiany w mieszkaniu od dewelopera są możliwe?

Jakie zmiany w mieszkaniu od dewelopera są możliwe?

Mówi się, że nikt nie jest idealny – podobnie może być z mieszkaniami! Niejednokrotnie kupujący mają bardzo określone potrzeby i wymagania co do przyszłego mieszkania, a to z kolei może utrudniać znalezienie tego wymarzonego lokalu. Warto jednak pamiętać o tym, że zawsze można wprowadzić pewne zmiany w mieszkaniu od dewelopera. Jak to zrobić? Konieczne będzie złożenie wniosku oraz konsultacja z architektem, który ustali, czy takie zmiany są możliwe. 

Przykładowe zmiany w mieszkaniu od dewelopera

Często zdarza się tak, że skreślamy konkretną nieruchomość tylko dlatego, że przykładowo brakuje nam w niej dodatkowego miejsca na garderobę. Zmiany w mieszkaniu od dewelopera polegające na wydzieleniu dodatkowego pomieszczenia czy też przeróbki samego układu są jak najbardziej możliwe! Co jeszcze możesz zmienić? Przykładowo rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, grzejników czy włączników światła.

zmiany w mieszkaniu od dewelopera

Czego nie można przerobić?

Oczywiście gdzieś są granice i niektóre zmiany w mieszkaniu od dewelopera z różnych względów będą niemożliwe do zrealizowania. Mowa tutaj na przykład o poważnych ingerencjach konstrukcyjnych – trzeba mieć na uwadze fakt, że mieszkania są połączone także z innymi, sąsiednimi lokalami. Jeśli rozważasz jakiekolwiek przeróbki, skorzystaj z pomocy architekta, który oceni, czy twój pomysł jest możliwy do zrealizowania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *