Dom
Niska zabudowa i kameralne osiedla – dlaczego warto?

Niska zabudowa i kameralne osiedla – dlaczego warto?

Obecnie możemy zauważyć odwrót trendu, który jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu miał się świetnie. Mowa tutaj o mieszkaniach w wieżowcach w samym centrum miasta. Fakt, kiedyś był to obiekt pożądania wielu osób, jednak obecnie tendencja jest odwrotna. Dziś króluje raczej niska zabudowa w zielonej okolicy, czyli kameralne osiedla. Tendencje zakupowe mówią jasno – inwestorzy stawiają raczej na inwestycje w spokojniejszych dzielnicach oraz na przedmieściach. Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie?

Ucieczka od miejskiego zgiełku

Pierwszą i jedną z największych zalet, które oferuje nam niska zabudowa jest po prostu prywatność i spokój. Osiedla, gdzie budynki mają jedno, maksymalnie dwa piętra, są tym samym zamieszkiwane przez mniejszą liczbę osób. To sprawia, że znasz swoich sąsiadów i nie jesteś anonimowy. Inna kwestia to także przestrzeń. Inwestycje w niskiej zabudowie zazwyczaj zakładają większą przestrzeń użytkową, z której mogą korzystać wszyscy mieszkańcy.

Niska zabudowa

Niska zabudowa w Krakowie – Wawel Service

Jeśli urzekła cię wizja mieszkania w spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu, mamy coś dla ciebie. Wawel Service to krakowski deweloper, który aktualnie ma do zaoferowania kilka inwestycji w niskiej zabudowie. Jest to Nova Wiosenna – butikowa inwestycja zlokalizowana na Woli Justowskiej oraz Zielone Mogilany – domy na przedmieściach Krakowa. Sprawdź i znajdź rozwiązanie najlepsze dla siebie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *