Dom
Nowe mieszkania Kraków – inwestycja dla ciebie

Nowe mieszkania Kraków – inwestycja dla ciebie

Pragniesz związać swoje życie z Krakowem i planujesz zakup nowego mieszkania? A może wcześniej jedynie wynajmowałeś mieszkanie, a teraz czas przejść na swoje? Bez względu na powód, przez który rozglądasz się za zakupem nieruchomości, zwróć uwagę na nowe mieszkania w Krakowie. Nowoczesne budownictwo, wiele udogodnień, atrakcyjne położenie – brzmi kusząco? Deweloper Wawel Service realizuje obecnie kilka interesujących inwestycji, na terenie Krakowa.

Rynek pierwotny czy wtórny?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą kupić swoje mieszkanie. Zdecydowanie więcej plusów mają jednak nowe mieszkania w Krakowie, niż te pochodzące z rynku wtórnego. Pierwszy ważny czynnik to cena – mieszkanie prosto od dewelopera zazwyczaj jest o wiele tańsze, niż takie, które odkupujemy od kogoś. Faktem jest, że takie mieszkanie trzeba urządzić od zera, jednak często koszt gruntownego remontu nieruchomości z rynku wtórnego wychodzi podobnie. Dodatkowym atutem nowych mieszkań są nowoczesne osiedla, z otaczającą zielenią i spokojną okolicą. 

nowe mieszkania kraków

Czy opłaca się inwestować w nowe mieszkania Kraków?

Jeśli planujesz zainwestować w nieruchomości, dobrym kierunkiem będzie wybór rozwiniętego miasta, gdzie wiele osób przeprowadza się na studia bądź za pracą. Nowe mieszkania Kraków kupione na wynajem stwarzają także duże możliwości zarobkowe w okresie wakacyjnym – krótkoterminowy wynajem na kilka dni może być niemal kilka razy bardziej dochodowy, niż ten całoroczny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *