Oświetlenie
Nowodvorski – polski producent oświetlenia

Nowodvorski – polski producent oświetlenia

Jeśli planujesz urządzanie mieszkania czy domu, musisz pochylić się nad tematem oświetlenia. Gra ono w pomieszczeniu bardzo ważną rolę, ponieważ nie tylko zastępuje naturalne światło dzienne, ale także eksponuje i podkreśla konkretne elementy wystroju. Dlatego w dzisiejszym artykule przedstawiamy znanego producenta oświetlenia – Nowodvorski. To polska firma, która powstała w Częstochowie w roku 1994. Od tego czasu, z małego, rodzinnego biznesu, zmieniła się w profesjonalne i rozbudowane przedsiębiorstwo, które sprzedaje swoje lampy nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą.

Nie tylko Polska – Nowodvorski znany na świecie

Lubimy chwalić się sukcesami naszych rodzimych firm i tak też jest w przypadku Nowodvorskiego. Zagraniczna ekspansja to wynik jakości oferowanych produktów, ponieważ właśnie to zainteresowało inne państwa. Do jakich krajów Nowodvorski eksportuje swoje lampy? M.in. do Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemiec, a także do Białorusi, Słowacji i Bułgarii. Mogą się także pochwalić dotarciem do nieco bardziej egzotycznych rynków, jak Senegal, Malta czy Cypr.

nowodvorski

Jakie lampy oferuje?

Przejdźmy teraz do najważniejszego, czyli oferty jaką Nowodvorski przygotował dla swoich klientów. Z myślą o indywidualnych upodobaniach każdego klienta, przygotowali różne kolekcje, utrzymane w odmiennych estetykach. Zawiera się w nich aż 1500 produktów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie! Wesprzyj polski biznes i spraw, że twoje wnętrza będą dobrze oświetlone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *