Dom
Mała umywalka – czemu warto ją mieć?

Mała umywalka – czemu warto ją mieć?

Umywalka to niezbędny już element w łazience. Nie zawsze jednak mamy dostateczną ilość miejsca w pomieszczeniu, by umieścić w niej duże meble czy akcesoria łazienkowe. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy mała umywalka, i w tym artykule pokażemy ci dlaczego!

Zalety małej umywalki – jak ją wkomponować?

To, że umywalka może być mała, stanowi już jej podstawową i najważniejszą zaletę. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, zyskujemy na przestrzeni blatu, bez rezygnacji z funkcjonalności. Mała umywalka może mieć piękny, modny kształt, który będzie podkreślała dodatkowo styl wnętrza – będzie robić szczególnie dobre wrażenie, jeśli zdecydujemy się na umywalkę nablatową, która w połączeniu ze swoim rozmiarem, będzie nadawać łazience rustykalnego charakteru. Jeśli nam na komforcie korzystania z łazienki w więcej osób, można zamontować w łazience dwie lub więcej małych umywalek, które podwyższą praktyczny poziom korzystania z tego pomieszczenia.

mała umywalka

Mała umywalka w toalecie – zamontuj ją koniecznie!

W mieszkaniach, w których toaleta stanowi oddzielne pomieszczenie, warto zamontować dodatkową małą umywalkę dla większego komfortu. Nie mamy wtedy już potrzeby, by specjalnie poruszać się między oddzielnymi pokojami, by umyć ręce – możemy to zrobić bezpośrednio w toalecie. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie, gdy w domu mieszka wielu domowników – zajęta łazienka nie będzie już stanowiła przeszkody w umyciu rąk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *